مهربان باشید

 

مهربان باشید…

در این قیل و قال زندگی مدرن و روابط پیچیده امروزی، خیلی راحت می توان به دیگران بی توجهی و بی محلی کرد. مثلا از آنها غفلت می کنیم، تحویل نمی گیریمشان، به آنها بی احترامی می کنیم، و در کل برایشان پشیزی قائل نمی شویم. بعد سرمان را بالا می گیریم و توجیه می کنیم که فلان و بهمان.

اگر بخواهیم رابطه مان شور و حال پیدا کند، باید برگردیم سرجای اولمان، و مهربانی و ادب را از سر بگیریم. ما باید خود را به عنوان آدم های مودب، با ملاحظه و دور اندیش دوباره به یکدیگر معرفی کنیم. آدم هایی که مهربانی، محبت، و ادب و نزاکت را دوباره از سرگرفته اند.از این به بعد هرچقدر هم لازم باشد از عبارات(لطفا) و (متشکرم) استفاده کنید. باملاحظه باشید. تعارف کنید. بدون هیچ دلیلی هدیه بدهید. از طرف مقابل سوالاتی بپرسید که نشان دهد به آن چه او می گوید علاقه مندید.

دلواپس سلامتی، بهروزی، رویاها، امیدها، فشار کاری، علایق و شادمانی او باشید. برای کمک به وی وقت بذارید. برای تمرکز بر روی نیازها و خواسته های وی وقت بگذارید. گاهی برای همسرتان وقت بگذارید؛ فقط برای گوش دادن و نشان دادن علاقه و عشقتان. نگذارید حتی اشتباهات سهوی رابطه تان را نابود کند.

بعضی از ما انسانها غریبه پرستیم و از محبت به نزدیکان دوری می کنیم.آنها را بی محل کرده و در قیل و قال زندگی فراموش می کنیم. در حالی که باید بهترین برخورد را با آنها داشته باشیم. قرار است مهمترین کسان ما باشند. عقل حکم می کند که به آنها نشان دهیم این سخن درست است.البته اگر به این امور عمل می کنید ، مرا ببخشید که به شما یادآوری کردم!


!همین الان وقت مشاوره بگیرید

با ما در ارتباط باشید

آدرس : تبریز، چهارراه آبرسان، برج سفید دو (SMP)، طبقه 5، واحد D5

تلفن : 33354348 - 041

همراه : 09148776881

کانال تلگرام : @daneshtabriz

ایمیل : info@daneshtabriz.ir

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید